,

Dannemann Moods Mini Double Filter 10’lu Sigarillo

(2 müşteri değerlendirmesi)

Tükendi


155TL

Tükendi

Dannemann Moods Double Filter satın al – Moods Double Filter , büyük bir üne sahip olan Dannemann puro üreticisi tarafından üretilmektedir. Bu sigarillolar, günlük işlerin uzun bir içim keyfine yeterli zaman bırakmadığı anlar için tasarlanmıştır. Standart Moods ile aynı uzunluktadır ancak sigarillo neredeyse yarısı uzunlukta bir kömürlü filtreye sahiptir. Bu, diğer filtrelere göre daha yumuşak ve daha serin bir duman verir.

Her pakette 10 adet sigarillo

Tipi Double Filtreli Sigarillo
Çap 0.7 cm
Uzunluk 7.7 cm
Sertlik 3/5
Sargı Sumatra

Dannemann resmi üretici sitesi
Sık sorulan sorular için tıkla!

Kategoriler: ,

Toplam 2 incelemede

5.0 Puan
2
0
0
0
0

Bir Yorum Ekle

  1. Salazar_978

    Backwoods ve Toscanello gibi aromalı puroları çok seviyorum ve sürekli içiyorum. Aromasız puro veya sigarillo kültürüm yok ve daha önce moods un gold filter’ını içmişliğim de var ama bana tad vermemişti. Double filter’i bir arkadaşım vasıtası ile deneme şansım oldu. İnanılmaz güzel. Sigara hissiyatına sahip bir sigarillo. ilk defa bir sigarillo’yu arar oldum. Tütünü kesinlikle çok farklı. Filtrenin etkisi de olabilir bilmiyorum ama çok yumuşak ve doyurucu bir dumanı var.

    Salazar_978

  2. Ayşecn

    Bu kadar güzel sigarillo yapılır mı? Sigara niyetine içsek maddi olarak kaldıramam, elim gidip duruyor… işte bu kadar güzel bir ürün.

    Ayşecn

error: İçerik korunuyor !!