SIK SORULAN SORULAR

 

  • Alışveriş için üyelik şart mı?

Evet, alışveriş yapabilmek için sitemize üye olmalısınız.  Sitemize üye olarak, yeni ürünler ve indirimleri kaçırmama, önceki siparişleri görüntüleyebilme ve stoğa tekrar giren ürünler için bildirim alma gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz…

Hemen üye olmak için tıkla:

https://tutunsepeti15.com/hesabim/

 

  • Alışveriş için bir minimum tutar var mı?

Evet, en az 250 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir…

 

  • Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Teslimat anında kapıda ya da kargo şubesinde nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Özel durumlarda banka havalesi veya EFT ile ödeme yapılabilir.

 

  • Kargo gün ve saatleri?

İşgünlerinde saat 13:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Bu saatten sonra verilen siparişler takip eden iş gününde gönderilir. Pazar günleri ve resmi tatillerde kargo sevkiyatı yapılamamaktadır.

 

  • Kargo ücreti size mi ait? Ne kadar öderim?

Kargo bedeli 35tl ve Kapıda ödeme bedeli 35tl’dir. Yani, teslimatta ürün bedeline ek olarak 70tl ödersiniz. Bu ücretler doğrudan Kargo firmasına ödenmektedir.

 

  • Kargom ne kadar sürede elime ulaşır?

Kargo yakın mesafelere 1 günde teslimat yapar ancak istanbul’a uzak bir şehirde veya mobil bir bölge (kargo firmalarının haftada sadece 1-2 kez teslimat yaptığı kırsal bölgeler)de  yaşıyorsanız bu süre 2-3 günü bulabilir. Bunu göz önünde bulundurarak sipariş veriniz.

 

  • Kargo takibimi nasıl yapacağım?

Siparişiniz kargolandıktan sonra SMS ile takip kodunuz gönderilir. Bu takip kodu ile Aras Kargo internet sitesi ya da mobil uygulamasından kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca Hesabım – Siparişler – Görüntüle adımından da takip kodunuzu görebilir, kargo takibi yapabilirsiniz.

Hesabım sayfasında siparişlerinizi görüntülemek için tıklayın
Aras kargo takip sayfası için tıklayın

 

Anasayfaya dönmek için tıkla!

error: İçerik korunuyor !!